Miška a jej malí pacienti: Tajomstvá lesa

Kód: 33570
Novinka
Značka: IKAR
€14,95
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Ak keď knižka nadväzuje na úspešnú edíciu Miška a jej malí pacienti, tak v tejto knižke nájdete samostatný príbeh a je preto vhodná aj pre deti, ktoré ostatné príbehy veterinárky Mišky nepoznajú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nové príhody výnimočnej detskej veterinárky Mišky a jej najlepšieho priateľa psíka Popíka. Ak keď knižka nadväzuje na úspešnú edíciu, tak v tejto knižke nájdete samostatný príbeh a je preto vhodná aj pre deti, ktoré ostatné príbehy veterinárky Mišky, ktorá rozumie reči zvierat, nepoznajú.

Knižka je určená starším čitateľkám a čitateľom od 7 rokov.  Text je písaný väčším písmom vhodným aj pre začínajúcich čitateľov a je doplnený o množstvo ilustrácií.

A o čom knižka vlastne je? Čoskoro sa začne školský rok, ale to neznamená koniec Miškiných dobrodružstiev. Práve naopak! Miška sa zapíše do lesníckeho krúžku, ktorý vedie skutočný lesník. Deti si pripravujú rozličné projekty venované prírode a Miška s kamarátkou Evkou sa začnú zaoberať tajnou skládkou odpadu v lese. A to všetko pre Popíkovu nehodu a zranenú sojku, ktorá sa zamotala do plastového vreca. Dievčatá majú pred sebou neľahkú úlohu – pokúsia sa vypátrať, kto vozí odpadky do lesa.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Rozprávkové knihy
Žáner: Detské
Edícia: Stonožka
Rada: Miška a jej malí pacienti
Nakladateľstvo: Ikar
Autor: Aniela Cholewinska-Szkoliková
Počet strán: 160
Rok vydania: 2023
ISBN: 978-80-551-8961-1
Hmotnosť: 498 g
Rozmery knihy: 172 x 223 x 17 mm
Väzba: Pevná viazaná
EAN kód: 9788055189611

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
//