Koleso SWIMTRAINER „Classic“ červené (6-18 kg)

Kód: 5634
€24,45
Dočasne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Výučbové a rekreačné patentované koleso na plávanie. Ideálna pomôcka pre deti od 6 kg. S týmto kolesom si pri vode oddýchnu deti aj rodičia.

Detailné informácie

Podrobný popis

 • Koleso SWIMTRAINER „Classic“ červená farba je pomôckou na plávanie, ktorá dopraje vášmu dieťatku voľný pohyb vo vode už od jeho 3 mesiacov.
 • Toto koleso na plávanie môžete použiť až do jeho 4 rokov. Rozhodujúcim faktorom je váha detí. Červené koleso SWIMTRAINER „Classic“ môžu používať deti s váhou od 6 kíl do 18 kíl.
 • Červené koleso má najväčší vztlak, dieťa je v polohe plávania a zabezpečené proti vypadnutiu.
 • Koleso je možné prispôsobovať veľkosti dieťaťa podľa návodu.
 • Vynikajúce je, že takto si taktiež môžete užiť čas vo vode a nemusíte celý čas držať dieťa na rukách, čo je fyzicky veľmi náročné.
 • Koleso odporúča aj 2-násobná majsterka sveta a 22-násobná majsterka Európy v plávaní, FRANZISKA VAN ALMSICK.
 • Plávacie koleso SWIMTRAINER „Classic“ neobsahuje ftaláty a bolo testované skúšobniach TÜV. Plávacie kolesá SWIMTRAINER „Classic“ môžete použiť v bazéne, v mori, v jazere a vo vani.
 • Čím skôr dieťa začne plávať, tým skôr máte možnosť podchytiť tzv. žabací reflex automatického pohybu nôh.
 • Plávanie je pre deti dôležité, nakoľko vo vode sú možné pohyby, ktoré na súši sú nemožné a teda zapájajú iné časti tela a podporujú tak prirodzený vývoj a pohyblivosť detí.
Koleso SWIMTRAINER „Classic“ červené (6-18 kg)

Červené plávacie kolesá SWIMTRAINER “Classic”  sa môžu používať už od 3 mesiacov veku dieťaťa. 
Koleso SWIMTRAINER „Classic“ červené (6-18 kg)

Už takéto malé deti si môžu užívať voľnosť pohybu, psychický a fyzický rozvoj prameniaci z pohybov a pobytu vo vode.

Porovnanie kolesa SWIMTRAINER „Classic“ s inými plaveckými pomôckami:

 • rukávnikoch je dieťa v polohe psíčka (telo smeruje dole), čím sa učí nesprávnej polohe držania tela a rukávniky sa väčšinou nemôžu používať pri menších deťoch. Dieťa ma v plaveckých kolesách SWIMTRAINER „Classic“ voľné ruky aj nohy – „hnacie motory“ pri plávaní. Pri rukávnikoch nemá dieťa voľné ruky a nohy majú tendenciu plávať v nesprávnej polohe.
 • Sedátkové koleso tiež nie je vhodné pre dieťa. Dieťa je v ňom v pasívnej polohe a nemá možnosť voľného pohybu. Je v sedacej polohe, čo nepodporuje dieťa k správnej polohe pri plávaní. Červené koleso má najväčší vztlak a drží dieťatko nad kolesom. V ňom sa učí správnemu pohybu nôh. Nohy totiž pri plávaní slúžia ako motor a pre to je dôležité venovať dostatočný čas tejto výučbe podľa návodu.
 • Obyčajné kolesá:
 1. V obyčajných kolesách je dieťa v polohe psíka, teda celé telo má kolmo nadol. Nie je v polohe plávania. V kolesách SWIMTRAINER “Classic” je dieťa v polohe plávania už od 3 mesiacov.
 2. Bežné kolesá nemajú bezpečné uchytenie detí a deti sa môžu ľahko prepadnúť pod koleso. V kolesách na plávanie SWIMTRAINER “Classic” sú deti zabezpečené proti prepadnutiu, k čomu slúži brušná časť patentovaných kolies.
 3. Obyčajné kolesá sa môžu najskôr používať od 1 roka veku dieťaťa, červené plávacie kolesá SWIMTRAINER “Classic”  sa môžu používať už od 3 mesiacov veku dieťaťa, môžete s nimi zachytiť tzv. žabací reflex detí a už takéto malé deti si môžu užívať voľnosť pohybu, psychický a fyzický rozvoj prameniaci z pohybov a pobytu vo vode.
 4. Obyčajné kolesá môžu v niektorých prípadoch obsahovať ftaláty. Kolesá SWIMTRAINER “Classic” neobsahujú ftaláty.
 5. V bežných kolesách nenaučíte deti plávať. V kolesách na plávanie SWIMTRAINER “Classic” naučíte deti plávať. Plavecké školy FREDS SWIM ACADEMY dávajú garanciu, že sa deti pomocou týchto kolies na kurzoch naučia plávať.  S kolesami SWIMTRAINER “Classic” dostávate návod spolu s fotkami, ako v nich deti naučiť plávať.
 6. V obyčajných kolesách nie je vyvinutý systém postupného vyfukovania komôr pre prispôsobovanie kolesa váhe detí. Kolesá SWIMTRAINER “Classic” sú vyvinuté tak, aby sa komory dali postupne vyfukovať pre prispôsobovanie váhe detí, takže vydržia pre dlhšie obdobie a zároveň takto poskytujú postupný prechod k voľnému plávaniu.
 7. S bežnými kolesami je veľká pravdepodobnosť, že zažijete veľa stresu a strachu, či sa dieťa neutopí. Kolesá na plávanie SWIMTRAINER “Classic” boli vyvinuté tak, aby ste si mohli užívať pohodu vo vode s Vašimi deťmi a deti, aby si mohli užívať maximálnu radosť z pohybu vo vode.

Porovnanie kolesa s kurzami plávania:

 • Podľa štúdie, ktorá sa uskutočnila na univerzite, Fakulte Športu v Slovinsku, deti sa najlepšie naučia plávať s kolesom SWIMTRAINER „Classic“ v systéme výčby FREDS SWIM ACADEMY. Celý návod dostanete spolu s kolesom v balení. Vy sa tak stanete trénerom plávania a ušetríte nemalé finančné prostriedky za kurzy plávania.

Dodatočné parametre

Kategória: Nafukovacie kolesá
Farba: Červená
Odporúčaný vek: od 6 mesiacov
Použitie: do bazéna / k vode
Požadované vlastnosti: Výučbové
Vlastnosti: Nafukovacie
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
//