KLEIN 8368 Sada CAR BOSCH TUNING MINI

Kód: 671
€32,45
Skladom (>3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Táto súprava je ideálna pre malých automechanikov a servisných technikov a vďaka funkčnému detskému AKU skrutkovaču možno jednotlivé diely a pneumatiky rozobrať a znova zložiť. Nechajte svoje dieťa skonštruovať jeho prvé auto.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sortiment náradia, súprav a príslušenstva pre kreatívnych detských domácich majstrov, ktorý vytvorila spoločnosť Klein, je na základe licencie od spoločnosti Bosch najväčší na svetovom trhu s hračkami.

Všetky náradia a diely sú zmenšenými kópiami skutočného náradia dostupného pre dospelých. Sú samozrejme prispôsobené detskej veľkosti, váhe a predovšetkým sú super bezpečné. Značka Bosch sa spája s vysokou kvalitou a dlhou životnosťou výrobkov - nie je tomu inak ani v prípade týchto hračiek.

Všetky produkty zo série (skrutkovače, matice, skrutky, kovanie atď.) sú medzi sebou kompatibilné.

Stavebnica s bielo-modrým autom Bosch Tuning Car Mini je hračka, ktorá v sebe spája niekoľko dôležitých funkcií: DIY, kreativitu a klasickú zábavu s autami. Pomocou prvkov, ktoré sú súčasťou súpravy, môže dieťa ľahko vytvoriť 2 rôzne vozidlá - klasický kabriolet a pretekárske auto - športové auto. Každé z nich skvele vyzerá a malému automobilovému nadšencovi prinesie veľa zábavy. 

Výrobca k základnému autu pridal Aku skrutkovač Ixolino (fungujúci na batérie) a prídavné prvky ako kolesá, skrutky, skrutkovač, vďaka čomu má dieťa všetko potrebné pre kreatívnu zábavu. Všetky prvky sú vyrobené tak precízne, že úpravu auta, teda odskrutkovanie a zaskrutkovanie skrutiek zvládnu aj 3-ročné deti.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské náradie a nástroje
Hmotnosť: 0.625 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
//