Huile Toys Hasičské auto so zvukom 15 cm - jazdiace

Kód: 616
€13,50
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Možnosti doručenia
Bilingválne hasičské auto pre deti od 12 mesiacov

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto interaktívne bilingválne hasičské auto poteší každého malého hasiča. Autíčko ma viacero funkcií a možností ako sa s ním môže dieťatko pohrať a zároveň sa naučiť niečo nové.

Deti sa s týmto hasičským autíčkom môžu hrať ako s každým iným. Pri dvíhaní rebríka autíčko vydáva zvuk, bliká majákmi.

Podľa nastavenia autíčko rozpráva anglicky alebo španielsky. Pri stláčaní gombíkov sa dieťa naučí ako sa volá hasič, policajt alebo doktor. Aké zvuky vydáva policajné auto, sanitka či vrtuľník. Prepnutím do druhej polohy sa dieťatko zoznamuje s tvarmi - učí sa čo je to trojuholník, štvorec, kruh, hviezdička, šesťuholník, srdiečko. Vyskúšajte čo sa stane, ak stačíte hasiaci prístroj v zadnej časti hasičského auta!

Nakoniec obráťte hasičské autíčko a na spodnej strane zapnite funkciu "Narážaj a choď". Autíčko sa samo rozbehne po dome za zvuku sirény a blikania majákov. Pri tom sa mu ešte aj oči budú hýbať hore-dolu. V momente keď náš hasičský voz narazí na prekážku zmení smer a pokračuje ďalej. A keď už budú mať rodičia toho hluku dosť je možné vypnúť zvukové efekty. Teda tie na hasičskom aute, radostný smiech svojich detí nevypnete, zato ho určite oceníte. 

Dodatočné parametre

Kategória: Interaktívne hračky
Hmotnosť: 0.457 kg
Materiál: Plast
Typ: hasičské auto
So zvukovými efektmi: áno
Veľkosť: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
//