Sluban Town - Žeriav s domom a vozidlom (M38-B0555)

Kód: 3758
€72,95
Dočasne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vežový žeriav, poschodový dom a množstvo ďalších doplnkov. Ako darček kľúčenka s malým krokodílom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebnica Sluban Town - Žeriav s domom a vozidlom (M38-B0555) obsahuje vežový žeriav, poschodový dom so 4 poschodiami, nákladné vozidlo, 11 inovovaných figúrok Sluban a navyše ako darček kľúčenku a malého krokodíla. Všetko je zabalené v 72 cm vysokej, 47,5 cm širokej a 9 cm hrubej krabici. Balenie obsahuje 1461 dielikov.

Stavebnica je vhodná pre deti od 6 rokov, avšak zložitosťou sa radí k tým ťažším skladačkám. Veľký vežový žeriavrozpätie ramien takmer 63 cm a výšku skoro 65 cm. Ramená sa otáčajú o 360 °, zdvíhací hák môže jazdiť po koľajniciach ramena žeriavu tam a späť podľa potreby malých staviteľov a pomocou kľuky sa s ním dá zdvíhať všetko potrebné. Kľučka sa dá zaseknúť v potrebnej výške a nie je problém všetko presne nastaviť do požadovanej polohy. Jednotlivé poschodia štvorposchodového domu, ktorý dosahuje výšku okolo 35 cm, sú odnímateľné. Stavitelia ich môžu najskôr postaviť samostatne na zemi a potom pomocou žeriavu vyzdvihnúť a usadiť na svoje miesto. Stavebný materiál, v našom prípade jednotlivé dieliky stavebnice, nám privezie nákladný automobil, ktorý je po zostavení dlhý 12,4cm.

Nič sa samozrejme nezaobíde bez figúrok, ktoré všetko zariaďujú. Inovované figúrky Sluban majú veľmi realistický tvar, hlavičku aj zápästia na pohyblivom kĺbe, v páse sa otáčajú o 360° a nožičky sú pohyblivé v smere chôdze. Tieto postavičky majú veľkú budúcnosť, pretože vďaka svojmu tvaru a pohyblivosti si s nimi užijete oveľa viac zábavy ako s klasickými postavičkami a zároveň si zachovali plnú kompatibilitu s kockami.

Ako darček je k stavebnici Sluban Town - Žeriav s domom a vozidlom (M38-B0555) pribalená aj kľúčenka s malým krokodílom. A na čo krokodíl? Už sa vám niekedy stalo, že sa malé kocky dali len ťažko oddeliť od tých ostatných? S týmto krokodílom to ide zaručene oveľa ľahšie.

Značka Sluban je svetovo známa. Jej kvalita a cenová dostupnosť si právom vyslúžila obľúbenosť medzi ľuďmi nielen v Európe, ale aj Amerike, Kanade, Rusku, Číne, Honka Kongu, Austrálii alebo tiež v Indii. Kocky Sluban sa dajú kombinovať s kockami iných stavebníc rovnakého typu. Stavebnica Sluban sú výborne prepracované. Jednotlivé dieliky do seba pasujú a hlavne držia. A to ako medzi sebou tak aj s kockami ďalších značiek kvalitných stavebníc ako je napríklad LEGO. 

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice Sluban
Séria: Town
Odporúčaný vek: 6 rokov
Určenie: pre chlapcov
Počet dielov: 1461
Rozmer balenia: 71 x 47.5 x 9 cm
Vek od: 6 rokov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
//