Panel používateľa

Huile Toys Hasičské auto

Huile Toys Hasičské auto

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Bilingválne hasičské auto pre deti od 12 mesiacov

8,99 € s DPH

12,49 € s DPH Zľava 3,50 €

EAN: 694467152667

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: Huile Toys

Toto interaktívne bilingválne hasičské auto poteší každého malého hasiča. Autíčko ma viacero funkcií a možností ako sa s ním môže dieťatko pohrať a zároveň sa naučiť niečo nové.

Deti sa s týmto hasičským autíčkom môžu hrať ako s každým iným. Pri dvíhaní rebríka autíčko vydáva zvuk, bliká májákmi. 

Podľa nastavenia autíčko rozpráva anglicky alebo španielsky. Pri stláčaní gombíkov sa dieťa naučí ako sa volá hasič, policajt alebo doktor. Aké zvuky vydáva policajné auto, sanitka či vrtulník. Prepnutím do druhej polohy sa dieťatko zoznamuje tvarmi - učí sa čo je to trojuholník, štvorec, kruh, hviezdička, šesťuholník, srdiečko. Vyskúšajte čo sa stane ak stačíte hasiaci prístroj v zadnej časti hasičského auta!

Nakoniec obráťte hasičské autíčko a na spodnej strne zapnite funkciu "Narážaj a choď". Autíčko sa samo rozbehne po dome za zvuku sirény, blikania majákov. Pri tom sa mu ešte aj oči budú hýbať hore-dolu. V momente keď náš hasičský voz narazí na prekážku zmení smer a pokračuje ďalej. Ak keď už budú mať rodičia toho hluku dosť je možné vypnúť zvukové efekty. Teda tie na hasičskom aute, radostný smiech svojich detí nevypnete zato ho určite oceníte.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info